У Львові триває пілотний проект із роздільного збору та вивезення харчових і садових відходів

Минулого місяця ЛКП «Зелене місто» розпочало у Львові пілотний проект із окремого збору та вивезення органічних відходів. Так, на кількох вулицях міста встановили спеціальні коричневі контейнери, відходи з яких потрапляють на компостування на майданчик, що на вулиці Пластовій, 13. А компост, який із них утворюється, всі охочі зможуть взяти безкоштовно для потреб свого господарства.

Об этом сообщает Преступная Россия

«Наш пілотний проект із роздільного збору та вивезення харчових і садових відходів триває.

Так, компанія «Грінера» вдосконалює процес збору органіки — біля 5 ОСББ тепер встановлені спеціальні контейнери «ВІО». Вони оснащені системою вентиляції на повній висоті, інтегрованою сіткою для висушування відходів, мають подвійне дно, що дозволяє відділяти рідину від сировини, а також у них є спеціальні отвори по боках, що унеможливлює утворення і розповсюдження неприємного запаху.

Замінюють контейнери під час вивезення органіки кожні три дні. Тому мешканці тепер можуть сортувати органіку без будь-яких незручностей", — зазначили у ЛКП «Зелене місто»

Нагадаймо, в рамках пілотного проекту компанія «ГрінЕра Україна» встановила спеціальні контейнери для роздільного збору органіки біля будинків, що на вул. Тичини, 15, Лінкольна, 29, Княгині Ольги, 122а, Стрийська, 111 В та Підстригача, 3. Найближчим часом географія нашого пілотного проекту розширюватиметься.


Джерело статті: “http://www.mediastar.net.ua/96060-u-lvov-trivaye-plotniy-proekt-z-rozdlnogo-zboru-ta-vivezennya-harchovih-sadovih-vdhodv.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Трагедия 25-летней давности.Как Черномырдин вёл переговоры с террористами в Будённовске

Следующий материал

«Воскресіння» створює нову нестандартну виставу в жанрі фізик театру

Коментарии (0)