Єрмак зайнявся “туристичними магнітами” Зеленського: що за тиждень має зробити уряд

Єрмак зайнявся “туристичними магнітами” Зеленського: що за тиждень має зробити уряд
последние новости в Украине останні новини в Україні


Голова Офісу президента Андрій Єрмак провів нараду з кількома міністрами, головами відомств, чия діяльність пов’язана з туристичною сферою, та ОДА. Він назвав низку термінових завдань для Кабміну та місцевих влад.

Об этом сообщает Слон

Уряд має терміново розробити державну програму розвитку туризму в Україні на найближчі роки. Про це у вівторок, 9 червня, заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак, — повідомило видання “Сегодня”.

За повідомленням, Єрмак дав завдання ОДА упродовж тижня підготувати концепції розвитку туризму в областях. Такі короткі терміни пов’язані з необхідністю “врятувати” туристичне літо 2020 року.

При цьому ОДА мають подати список з 3-5 “туристичних магнітів”, про які говорив президент Зеленський на нараді з туроператорами у Кам’янці-Подільському. На базі цих пропозицій в уряді створять загальнодержавну програму.

Голови міністерств і відомств подали власні ідеї щодо розвитку подієвого туризму та розвитку транспортного сполучення для отримання потоку відвідувачів до туристично привабливих локацій. Йшлося також про підтримку підприємств, задіяних у туристичній галузі, а також шляхи зниження вартості внутрішнього авіасполучення в Україні.

Раніше ASPI news повідомляло, що експерти застерегли українців про труднощі, з якими туристи можуть зіткнутися, подорожуючи по Євросоюзу після карантину. Вони мають бути готовими до несподіваного скасування рейсів та закриття кордонів у зв’язку з новими спалахами коронавірусу.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/ermak-zaynyavsya-turistichnimi-magnitami-zelenskogo-scho-za-tizhden-mae-zrobiti”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Курс валют на 10 червня: міжбанк, “чорний” та готівковий ринки

Следующий материал

Право на справедливий суд v. Адміністративні правопорушення: окремі аспекти

Коментарии (0)