History COINS

FINANCE-MEDIA

Навіть судді вже зрозуміли, що на підтримці УПЦ МП грошей вже не заробишІєрархи ФСБ-шної УПЦ МП подали позов до суду України, щоб оскаржити вимогу Держави про виселення їх з колишньої обителі — Києво-Печерської лаври. Про це повідомив намісник лаври митрополит Української православної церкви (УПЦ) Павло на прізвисько "Паша-Мерседес".

Об этом сообщает Охота на акул


За його словами, позов було подано 23 березня, але вже третій суддя бере самовідведення: "... 23 березня ми подали судовий позов і вже третій суддя бере самовідведення ...»,— сказав митрополит. Його відеозвернення опубліковано у Telegram-каналі «Україна православна».


Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» вимагає від ченців Української православної церкви (УПЦ) залишити територію лаври до 29 березня. Рішення пояснили знайденими порушеннями умов договору про безоплатне користування. Влада України пояснювала, що йдеться про виселення деяких керівників лаври, а не всіх ченців. Представники влади також пропонували ченцям перейти до Православної церкви України (ПЦУ) — єдиної дійсно української православної церкви в Україні.


Угорі: двоє покидьків — владімір путін і Павло Лебідь з медаллю від путіна. Скріншот з відео


«Аргумент»

Источник: Компромат