Чутки про відставку Гончарука і його "наступника" висміяли кумедними фотожабами

Обговорення кандидатур на місце чинного прем’єр-міністра Олексія Гончарука, серед яких фігурує колишній заступник глави Партії регіонів, український олігарх Сергій Тігіпко, викликало появу в мережі дотепних картинок.

Об этом сообщает Руспрес

Фотожаби з цього приводу опублікував на своїй Facebook-сторінці політолог і блогер Олексій Голобуцький.

На одній з картинок зображений колишній однопартієць Тігіпко, екс-президент Віктор Янукович, який вимовляє своє знамените "Зупиніться!" і додає, що вже два рази був прем’єр-міністром, а бог любить трійцю.Основою для ще однієї фотожаби став відомий кадр з радянського фільму «Собака Баскервілів», на якому Шерлок Холм, доктор Ватсон і прислуга Беррімор обговорюють виття на болотах. Причину виття той пояснює просто: "Це в Офісі президента вирішують кого простіше затягнути в прем’єри: Ющенко з пасіки або Лазаренко з Америки".

На третій картинці зображено спіритичний сеанс, на якому члени Офісу президента викликають дух прем’єр-міністра Столипіна.

Як повідомляв "Апостроф", прем’єр-міністр Олексій Гончарук публічно спростував чутки про свою можливу відставку. За його словами, він часто чує про те, що його звільняють.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-02-26/sluhi-ob-otstavke-goncharuka-i-ego-preemnike-vyismeyali-zabavnyimi-fotojabami/189502”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.