Битва за Ідліб: Ердоган пригрозив наступом у Сирії

Turkish Presidential Press Office / Handout via REUTERS

Об этом сообщает Руспрес

Реджеп Таїп Ердоган

Turkish Presidential Press Office / Handout via REUTERS


Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган попередив, що турецькі військові мають намір відтіснити сили режиму Башара Асада за територію своїх спостережних постів в сирійській провінції Ідліб.

Про це пише Reuters.

«Ми плануємо звільнити наші спостережні пости від облоги (сирійських урядових сил) до кінця цього місяця, так чи інакше», — сказав Ердоган.

Президент Туреччини додав, що він сподівається, що питання використання повітряного простору над Ідлібом буде вирішене найближчим часом.

Читайте також:

Криза на Близькому Сході: Туреччина обстріляла 21 ціль в Сирії у відповідь на загибель свого військового

Росія контролює повітряний простір на північному заході Сирії і щодня з повітря атакує сирійських повстанців, яких підтримує Туреччина.

Раніше Анкара вимагала від Сирії до 26 лютого відвести свої війська в провінції Ідліб від турецьких спостережних постів. В іншому випадку Ердоган пообіцяв почати повномасштабну військову операцію в Сирії.

Під час наступу сил Асада на останній оплот сирійської опозиції турецькі спостережні пункти опинилися на території, зайнятій сирійською армією.

Анкара направила тисячі солдатів і вантажівок з військовою технікою в Ідліб для підтримки повстанців.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/eskalaciya-v-siriji-turechchina-maye-namir-vidtisniti-sili-asada-ostanni-novini-50072492.html”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.