Пристайко жорстко відреагував на "України нема, а українці – хохли" від Суркова

Заява про те, що України не існує, а українці – хохли, є особистою позицією колишнього помічника російського президента Володимира Путіна по Донбасу Владислава Суркова.

Об этом сообщает Руспрес

Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко 26 лютого в рамках форуму "Age of Crimea Forum 2020", який відбувається у Києві. За його словами, зараз наша держава веде переговори з Російською Федерацією, а не із Сурковим.

"Хто такий Сурков? Колишній помічник Путіна. І він може говорити все, що вважає за необхідне. В Росії живе дуже багато людей, які мають різні думки, я не збираюся коментувати слова колишнього помічника президента РФ", – заявив Пристайко.

Вадим Пристайко і Владислав Сурков

Вадим Пристайко і Владислав Сурков

На уточнення OBOZREVATEL, що саме Сурков займався питанням України щонайменше останні 6 років, міністр ще раз наголосив, що це його власна позиція.

"У всіх є своя позиція. У нас є позиція, що російська агресія почалася саме з України. Я не збираюсь коментувати слова Суркова, як і домовлятися з ним. Зараз ми ведемо переговори з Російською Федерацією. Сурков – це колишнє. А коли ми почуємо позицію російської Федерації – ми будемо її коментувати", – підсумував він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що російський президент Володимир Путін і надалі розділятиме Україну на Центральну і Західну, просуваючи проєкт "Новоросія".

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/pristajko-prokomentuvav-skandalnu-zayavu-surkova-pro-ukrainu.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.