В Україні почали випускати біорозкладні пакети для сміття і покупок

В Україні почалося виробництво біорозкладаних пакетів з картопляного і кукурудзяного крохмалю, а також біополімерів з рослинних джерел.

Об этом сообщает Роспрес

В результаті такі пакети розкладаються в домашніх умовах в термін від 30 до 90 днів, повідомляє ITC. Новинка вже потрапила в торгові мережі.

Біорозкладаний пакет

Біорозкладаний пакет

ourgoodbrands.com

"Наша команда поставила мету – випустити новий продукт на основі кукурудзяного або картопляного крохмалю з основним критерієм — для його розкладання не потрібен буде промисловий компостер. Наш пакет повинен розкладатися в звичайних умовах приватного домогосподарства", – повідомляють представники компанії "Новіс".

Біорозкладаний пакет для покупок від компанії "Новіс"

Біорозкладаний пакет для покупок від компанії "Новіс"

novis.ua

Виробник запевняє, що вітчизняні пакети вийшли на 100% біологічно нейтральними і компостуються в домашніх умовах. Під час розкладання пакети розпадаються на біологічні речовини і в подальшому можуть використовуватися як добрива, стверджують в компанії.

Біорозкладаний пакет для сміття від компанії "Новіс"

Біорозкладаний пакет для сміття від компанії "Новіс"

novis.ua/ua

Кілька торгових мереж вже тестують біорозкладні пакети. Їх також можна купити на сайті компанії: сміттєві пакети – 59 грн за 20 штук об’ємом 35 літрів, пакети-майки для покупок – 338 грн за 200 пакетів.

Раніше OBOZREVATEL писав, як монобольшінство Верховної Ради підтримало в першому читанні законопроект №2051-1, який встановлює заборону на використання пластикових пакетів з 2020 року.

Руйнуємо міфи про сонячні панелі! Читайте в телеграм-каналі GreenObozДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/green/ecology/v-ukraini-pochali-vipuskati-biorozkladni-paketi-dlya-smittya-i-pokupok.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.