Долар раптово пішов угору: що відбувається сьогодні з валютою

Національний банк України на 20 лютого встановив офіційний курс долара на рівні 24,52 гривень.

Об этом сообщает Роспрес


Loading...


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє сайт регулятора.


Таким чином, курс долара раптово піднявся відразу на 8 копійок (порівняно з попереднім банківським днем). Офіційний курс гривні до долара на 20 лютого встановлено на такому рівні: 24,5231 гривень за 1 долар. Курс долара на 19 лютого становив 24,4431 гривень за 1 долар.


Долар раптово пішов угору: що відбувається сьогодні з валютою

Нагадаємо, раніше старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб поділився прогнозом, як масштабна епідемія коронавірусу позначиться на курсі валют в Україні. За його словами, на даний час це не впливає на курс долара в Україні, однак якщо після лютого епідемія затягнеться, наслідки економічного спаду можуть торкнутися української економіки.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/20/dolar-raptovo-pishov-ugoru-shho-vidbuvayetsya-sogodni-z-valyutoyu/”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.