Помер відомий радянський режисер: подробиці та фото

Георгій Шенгелая, відомий радянський та грузинський кінематографіст і режисер, помер у понеділок, 17 лютого, у віці 82 років.

Об этом сообщает Роспрес

Причина смерті режисера не повідомляється, розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на грузинський телеканал “Руставі“.Loading...

Георгій Шенгелая походить з сім’ї відомого режисера Миколи Шенгелая та актриси Нато Вачнадзе. Він закінчив режисерський факультет ВДІКу. У 1985 році отримав звання народного артиста Грузії.

Помер відомий радянський режисер: подробиці та фото

Шенгелая був лауреатом низки престижних кінопремій, зокрема отримав нагороду на Берлінському кінофестивалі, як найкращий режисер за фільм “Подорож молодого композитора”, а також приз “Золотий Х’юго” на Міжнародному кінофестивалі в Чикаго за картину “Піросмані”.

Помер відомий радянський режисер: подробиці та фото

Найбільшої популярності у СРСР йому принесла музична картина “Мелодії Верійського кварталу”, головні ролі в якій виконали Вахтанг Кікабідзе і Софіко Чіаурелі. Мюзикл був знятий студією “Грузія-фільм” у 1973 році.

Георгій Шенгелая також зняв такі фільми, як “Алавердоба”, “Смерть Орфея” та багато інших.

Нагадаємо, днями у Нью-Йорку у віці 86 років померла актриса серіалу «Секс у великому місті» Лінн Коен.

Нагадаємо також, на 104-му році життя помер легендарний голлівудський актор Кірк Дуглас, батько Майкла Дугласа.

Крім того, російський актор з серіалу “Вулиці розбитих ліхтарів” Дмитро Бульба помер у ніч на 5 лютого на 54 році життя.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/17/pomer-vidomyj-radyanskyj-rezhyser-podrobytsi-ta-foto/”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.