Через Маркл і Гаррі 15 людей залишилися без роботи: що трапилося

Меган Маркл і принц Гаррі, які зараз перебувають у Канаді, звільнили весь свій персонал у Лондоні.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Меган Маркл і принц Гаррі

Меган Маркл і принц Гаррі

Getty

Новини
Може нашкодити репутації: Маркл показала раніше заборонене відео

"У герцогів була невелика команда, всього 15 осіб. Всі вони дуже віддані Сассексам і розуміють і поважають ухвалене ними рішення", – йдеться в повідомленні.

Відомо, що про звільнення Меган і Гаррі повідомили своїм співробітникам ще в січні, після того, як заявили про складання королівських повноважень.

Меган Маркл і принц Гаррі

Меган Маркл і принц Гаррі

Getty

Очевидно, своїм основним місцем проживання подружжя остаточно вибрало Канаду, а у Великобританію Меган і Гаррі будуть приїжджати лише в гості.

Меган Маркл і принц Гаррі

Меган Маркл і принц Гаррі

Getty

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • раніше Меган Маркл і принц Гаррі повідомили про своє рішення скласти королівські повноваження;


  • таке рішення герцогів Сассекських викликало хвилю розмов у пресі і, за даними ЗМІ, спровокувало розкол у Віндзорській династії;


  • через своє рішення відмовитися від королівських повноважень Гаррі і Меган позбудуться фінансування з держбюджету. Стало відомо, скільки грошей вони втратять.


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/lady/cherez-markl-i-garri-15-lyudej-zalishilisya-bez-roboti-scho-trapilosya.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.