Уряд через нестачу коштів скасував будівництво нових шкіл, дитсадків та лікарень

Уряд через нестачу коштів скасував будівництво нових шкіл, дитсадків та лікарень

Міністерство фінансів урізало фінансування грудневих витрат у зв’язку з недовиконанням державного бюджету.

Про це сказано в повідомленні відомства.

Напередодні в Міністерстві фінансів відбулася нарада. За її підсумками прийнято рішення тимчасово припинити проведення платежів та реєстрацію бюджетних зобов’язань за видатками із загального фонду держбюджету. Це робиться, щоб залишитися в межах граничного обсягу дефіциту бюджету.

«Тому що доходи державного бюджету за 11 місяців 2019 роки повністю не виконані внаслідок більш сильного, ніж враховано в державному бюджеті, обмінного курсу гривні, більш повільного зростання імпорту, падіння виробництва тютюнових виробів», — пояснили у фінансовому відомстві.

Разом з тим зазначено, що це рішення не торкнеться зарплат, пенсій і соціальних виплат.

“Соцеконом на території ці хлопчики на самокатах вже гримнули, ДФРР-стаєте в чергу за грошима. По всій країні скасовано сотні будівництв: лікарні, школи, дитячі садки, які місцеве самоврядування робило спільно з держбюджетом або за його рахунок, — прокоментував це рішення мер Дніпра Борис Філатов.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-ukrajini/item/48550-uryad-cherez-nestachu-koshtiv-skasuvav-budivnitstvo-novikh-shkil-ditsadkiv-ta-likaren”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.