"Я щаслива!" Ротару висловилася про концерт в Росії

Українська співачка Софія Ротару, яку недавно зацькували за виступ на "Пісні року" в Москві, поділилася враженнями після концерту в РФ.

Так, артистка засвітилася на фестивалі "Легенди "Ретро FM" в Москві. Про це повідомляє П’ятий канал.

"Я щаслива!" Ротару висловилася про концерт в Росії
Новини
На росТБ з пісні "Бі-2" вирізали слово "протести". Відео та оригінальний текст
"Ось воно щастя з моїми глядачами! Незрівнянний концерт! Я щаслива, як ніколи!" — заявила артистка.

Зазначається, що Ротару не вийшла до преси і поїхала в супроводі охорони з московського концертного майданчика "Мегаспорт".

Разом з нею в цей день на сцені виступили російські артисти, які відзначилися своїми антиукраїнськими висловлюваннями, а також виступами в анексованому Криму.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • У 2018 році Ротару відмовилася від участі в масштабному концерті "Пісня року" в Росії через введення в Україні воєнного стану.


  • Нещодавно стало відомо, що артистка візьме участь в зйомках музичної премії "Пісня року", а також виступить на фестивалі "Легенди ретро FM".


  • У Росії накинулися на Ротару, звинувативши в бажанні заробити грошей.


  • Концертний директор Сергій Лавров заявив, що артистка ніколи не спонсорувала АТО.


  • Однак, коли Ротару все-таки приїхала в Росію для участі в "Пісні року", в мережі негативно поставилися до її виступу, назвавши співачку зрадницею.


  • Заступитися за артистку вирішив Микола Басков. Співак попросив людей подумати про здоров’я Ротару, а також заявив, що зірка завжди була поза політикою.


Хто з зірок чекає поповнення, а хто розлучився — читай в нашому Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/ya-schasliva-rotaru-vislovilasya-pro-kontsert-v-rosii.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.