Дніпряни можуть звертатися до міськради щодо проблем із позабалансним житлом і мережами – Філатов

Дніпряни, котрі мешкають у відомчому житлі, мають проблеми з будинками ОСББ і ЖБК або позабалансними для міста мережами, не повинні почуватися покинутими.

На цьому мер Борис Філатов наголосив у коментарі до нового випуску авторської програми на своєму youtube-каналі. (Щоб подивитися відео, проскрольте до кінця екрану)

Для цього буде створено робочу групу, котру очолить депутат міськради, голова бюджетної комісії Артем Хмельников. Заявки можна надсилати за адресою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

"Усі люди, кого стосується ця проблема, від сьогодні можуть звертатися в мерію і вимагати від відповідних фахівців проблему цю вирішити. Ми не зможемо вирішити її завтра або післязавтра. Але принаймні, як це робилося роками і десятиліттями, ми більше не будемо її не помічати. У місті ніхто не має права себе почувати покинутим", — сказав Борис Філатов.

Підпишись на "Telegram"-овий канал і подивись, що відбудеться далі!



Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/dnipryani-mozhut-zvertatisya-do-miskradi-schodo-problem-iz-pozabalansnim-zhitlom-i-merezhami-filatov.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.