"У чужий паспорт – своє фото": у Києві викрили нову схему шахрайства. Відео

У Києві жінку запідозрили у хитрих крадіжках. Вона нібито приходила влаштовуватися на роботу, привласнювала документи та гроші співробітників, а після – у чужий паспорт вклеювала своє фото і повторювала схему.

Жінку вже почали розшукувати. Про це повідомили на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Ця панянка прийшла влаштовуватися на роботу у кафе на Жилянській, 116, і викрала паспорт та гроші співробітників. Потім у цей паспорт вклеїла своє фото і пішла за такою ж схемою влаштовуватися в магазин у Київській області. І там також здійснила крадіжку", – йдеться в дописі.

У Києві викрили нову схему шахрайства

У Києві викрили нову схему шахрайства

Новини
В Україні запустили нову схему шахрайства за допомогою СМС

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві жінку звинуватили в жебрацтві в метро. Вона нібито впродовж вже декількох місяців постійно плакала і розповідала людям про те, що її дочка загинула в аварії, а ще двоє дітей опинилися в лікарні. Але річ у тім, що поділитися хоч якимись деталями, даними жінка не могла.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/crime/u-chuzhij-pasport-svoe-foto-u-kievi-vikrili-novu-shemu-shahrajstva-video.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.