Під Києвом жорстоко вбили бізнесмена з Грузії: перші подробиці і фото

26 листопада під Києвом невідомі застрелили грузинського бізнесмена.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.


Увечері 26 листопада чоловік сів у власний автомобіль і, нічого не говорячи близьким, поїхав. Через деякий час перестав виходити на зв’язок. Сім’я звернулася з заявою про зникнення людини в поліцію і правоохоронці оголосили бізнесмена в розшук.


Через кілька днів труп чоловіка виявили в покинутому колодязі в Київській області. Чоловік помер від вогнепальних проникаючих поранень.За підозрою в посібництві у вбивстві поліція затримала двох жителів області. Їм оголосили підозри в тому, що вони допомагали вбивцям приховати тіло і речові докази. Слідство триває. Правоохоронці кажуть, що грузинського бізнесмена могли вбити з метою наживи.


Раніше "Апостроф" вже повідомляв про те, що бізнесменові і політику В’ячеславу Соболєву, авто якого розстріляли 1 грудня в Києві, а 3-річного сина Олександра вбили, погрожували.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2019-12-03/pod-kievom-jestoko-ubili-biznesmena-iz-gruzii-pervyie-podrobnosti-i-foto/181992”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.