Президент готовий: Арахамія заявив про необхідність зустрічі Зеленського з Путіним віч-на-віч

НВ

Арахамія заявив, що Зеленський буде готуватися до зустрічі з Путіним весь тиждень

НВ


Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія вважає необхідною зустріч президента України Володимира Зеленського з його російським колегою Володимиром Путіним.

Про це він заявив у вівторок, 3 грудня, відповідаючи на питання журналістів, чи повинні лідери двох країн провести переговори віч-на-віч.

Читайте також:
Зеленський розповів про план Б на випадок провалу переговорів нормандської четвірки

«Я вважаю, що так… Президент готовий до цього, він готується до цього ще, він буде готуватися весь тиждень до цього. Я думаю, що він дуже-дуже сильно підготовлений», — сказав Арахамія.

При цьому він запевнив, що здавати інтереси України Зеленський не збирається.

Раніше віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що особиста зустріч Зеленського і Путіна можлива як «відступ» від нормандського саміту.

Нагадаймо, зустріч лідерів нормандської четвірки в Парижі запланована на 9 грудня.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/arahamiya-zayaviv-pro-neobhidnist-zustrichi-zelenskogo-z-putinim-novini-ukrajini-50057109.html”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.