Розкрито несподівану небезпеку бронювання готелів через мережу

Фахівці помітили витік даних кредитних карт постояльців готелів, котрі забронювати номер через Інтернет.

Зловмисники атакували близько 20 різних організацій у Франції, Італії, Туреччині, Португалії, Таїланді, Іспанії, Мексиці, Бразилії, Коста-Ріці, Чилі, Болівії і Аргентині. Про це повідомляє "Lenta.ru".

Розкрито несподівану небезпеку бронювання готелів через мережу

pexels.com

Новини
У Таїланді посадили в тюрму українського туриста: озвучені гучні звинувачення і деталі справи

Для отримання доступу до інформації вони використовували троянські програми, які відправляли мандрівникам листи, що імітують групову бронь.

"Незалежно від того, зупиняються чи постояльці в готелях, будучи у відрядженні або на відпочинку, чи платять за проживання готівкою або карткою, все одно хоча б раз потрібно використовувати дебетову або кредитну карту, щоб гарантувати бронь номера. Цього буде достатньо для того, щоб зловмисники викрали її дані", — йдеться в повідомленні.

Як раніше писав OBOZREVATEL, міжнародні експерти організації International SOS склали "Карту туристичних ризиків", на якій відзначені найнебезпечніші для відпочинку країни в 2020 році.

Тільки у нас в Instagram ви дізнаєтесь всі секрети Винника!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/travel/location/rozkrito-nespodivanu-nebezpeku-bronyuvannya-goteliv-cherez-merezhu.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.