Збірна України з біатлону зазнала ще однієї серйозної втрати

Ще одна лідерка збірної України з біатлону, Юлія Джима, отримала пошкодження і перебуває під питанням на наступну гонку першого етапу Кубка світу в шведському Естерсунді.

"Поки незрозуміло щодо Юлії Джими, як там її травма. Буде поліпшення – побіжить однозначно. На тренуванні вона зіткнулася з представницею іншої команди лоб у лоб: одна їхала у протихід, а інша – на спуск, як годиться. Після зіткнення вона відчуває біль, тому ми ухвалили рішення її поки притримати", – розповів тренер жіночої збірної Володимир Махлай у інтерв’ю biathlon.com.ua.

Юлія Джима

Юлія Джима

Укрінформ

Новини
Україна увійшла в топ-10 спринту Кубка світу з біатлону

Нагадаймо, що раніше збірна України зазнала ще однієї втрати: Дмитро Підручний не зміг взяти участь у змішаній естафеті через біль у спині.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України провела драматичну першу гонку в рамках Кубка світу з біатлону.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/biathlon/zbirna-ukraini-z-biatlonu-ponesla-sche-odnu-serjoznu-vtratu.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.