Зв’язок з Іванісовим і тортури Небесної Сотні: названа версія звільнення заступника голови "Слуги народу"

Народний депутат України восьмого скликання Ігор Мосійчук заявив, що йому відома причина зняття заступника голови фракції "Слуга народу" Дмитра Соломчук з посади.

Це нібито трапилося через те, що саме Соломчук рекомендував для обрання у Верховну Раду від "Слуги народу" за мажоритарними округами Рівненської області гвалтівника Романа Іванісова, написав Мосійчук на своєму Telegram-каналі.

Крім того, за його даними, Соломчук також просував в парламент Сергія Литвиненка, який прямо причетний до викрадення Ігоря Луценка, а також до викрадення, тортур і вбивства Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького.

Новини
"Слуга народу" влипла в скандал: нардепка заробляла в Криму й отримала квартиру за 10 млн
Зеленський і Соломчук

Зеленський і Соломчук

Telegram-канал Ігоря Мосійчука

"Президенту, керівництву парламенту і фракції "Слуга народу" достовірно відомо, що Соломчук взяв з Іванісова, як я думаю, і з інших мажоритарників $300 000 за висунення кандидатами у нардепи від президентської партії", – написав Мосійчук.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Соломчука звільнили від виконання обов’язків заступника голови фракції "Слуга народу". Про це повідомив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на засіданні парламенту 3 грудня.


  • Джерела в "Слузі народу" повідомили, що це може бути пов’язано з внутрішніми скандалами у фракції.


  • Також 3 грудня Верховна Рада України достроково припинила повноваження народних депутатів від фракції "Слуга народу" Олександра Кубракова і Олексія Кучера.


Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Скандали навколо "Слуги народу"" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/zvyazok-z-ivanisovim-i-torturi-nebesnoi-sotni-nazvana-versiya-zvilnennya-zastupnika-golovi-slugi-narodu.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.