"Українці і росіяни – одне і те ж": в школі Парижа розгорівся скандал

Українська письменниця Ірена Карпа розповіла про обурливий інцидент, який стався з її 8-річною дочкою в одній зі шкіл Парижа, де вчителька італійського назвала українців і росіян "одним і тим же".

Історією Карпа поділилася на своїй сторінці в Facebook, пообіцявши навідатися в школу і влаштувати міжнародний скандал.

Новини
У Канаді спалахнув гучний "український" скандал: у чому причина

"Вийшла моя 8-річна дитина зі школи зі сльозами на очах. Питає мене, як сказати російською "ласкаво просимо до Росії". На моє "?!?!?!" каже, що вчителька італійської знімає їх у фільмі про глобальне потепління, де дітей розподілили за групами. У групі "американці" вже було чимало дітей, які хоч ніякі і не американці, і говорять з диким акцентом", – розповіла письменниця.

"А тепер вгадайте, в яку групу помістили мою дитину з її 50%украінських, а іншими німецьких, єврейських, норвезьких, шведських, англійських генів? Правильно: в російську ж. Де крім неї ота єдина її однокласниця росіянка "в шапці". Бо на Каїні спроби прояснити вчительці, що вона українка, було стандартне "це одне й те ж". А якщо Каї ця група не подобається, вона може не зніматися у фільмі", – продовжила Карпа.

Ірена Карпа розповіла про обурливе інцидент в школі дочки

Ірена Карпа розповіла про обурливе інцидент в школі дочки

ФБ Карпи

Письменниця висловила намір відправитися на розмову до директора.

"Спокійно пояснила я Каї що її вчителька тупиця, не вчила ні історію, ні географію... Мій французький чоловік обурився ще більше. Піде в школу зі мною. Пропонує щодня вчительці роздруковувати сторінку про війну на Донбасі, Голодомор тощо", – підсумувала Карпа.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в одному з приватних вузів Одеси розгорівся скандал через викладача історії Анатолія Кравчика, який на своїх лекціях називає Україну проектом польських масонів.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/ukraintsi-i-rosiyani-odne-i-te-zh-v-shkoli-parizha-rozgorivsya-skandal.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.