Цимбалюк озвучив газовий сценарій, якого Україні треба уникнути будь-якою ціною

Команді президента Володимира Зеленського потрібно уникнути прив’язування політичних чинників до ціни на газ, оскільки в такому разі Україні російське паливо коштуватиме занадто дорого.

"Сподіваюся, що наша команда не створить умови, що у нас знову буде один тільки постачальник. Це було б абсолютним дебілізмом", – повідомив журналіст Роман Цимбалюк у інтерв’ю "Єдності".

"Я не хочу російського дешевого газу. Це така цікава субстанція, яка в кінцевому підсумку впливає на життя всієї країни. Газ – це насамперед товар", – додав він.

Новини
"Олігархічний сценарій": Портников різко розкритикував таємні переговори з Росією щодо газу

За його словами, українська зовнішня політика зараз не артикулюється чітко, тому треба дивитися не на слова, а на дії.

"Наразі все зводиться до того, що ледве не газ буде головною темою на саміті. Можливо, це і непогано, тому що, зрозуміло, що тут домовленості нам потрібні, транзит газовий нам потрібен, і навіть якщо ми будемо купувати газ у РФ, дуже важлива його ціна і відсутність політичного фактору", – резюмував журналіст.

Журналіст закликав команду президента не погоджуватися на зв’язування політичних чинників з ціною на газ

Журналіст закликав команду президента не погоджуватися на зв’язування політичних чинників з ціною на газ

Як повідомляв OBOZREVATEL:

 • Україна готова до зупинки транзиту російського газу, яка можлива з 1 січня 2020 року. Про це заявив міністр енергетики Олексій Оржель.


 • Можлива зупинка транзиту російського газу через Україну матиме негативні наслідки для української промисловості та пересічних споживачів.


 • Наявність відкритих суперечок між "Нафтогазом" і "Газпромом" не заважає підписанню нового контракту щодо транзиту російського газу після 1 січня 2020 року.


 • Президент Росії Володимир Путін заявив про ризик припинення транзиту газу через Україну з 1 січня 2020 року.


 • Глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв спростував слова президента РФ Володимира Путіна, що Україна купує виключно російський газ. І заявив: це РФ не виконує умови газового контракту.


 • "Нафтогазу" недоцільно відмовлятися від виграних $3 млрд у суді проти "Газпрому" заради знижки під час купівлі газу в Росії.


 • Україна не хоче "газової війни" з Росією, але готується до будь-якого розвитку ситуації – навіть до повної зупинки транзиту.


 • 28 листопада в Австрії представники України і Росії провели переговори щодо "співпраці у газовій сфері". Вони стали першими двосторонніми переговорами з 2014 року, але не були заздалегідь анонсовані.


Підпишись на "Telegram"-овий канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/absolyutnij-debilizm-tsimbalyuk-rozpoviv-yaku-pastku-z-gazom-rosiya-gotue-ukraini.htm”

 • О нас

  На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.