Одеська в/ч Т0500, щоб "відіпрати" 23 млн. грн., перерахувала кошти на табачну фірму "Тедіс Україна" і ТОВ "Баккомторг"

У 2016-му роцi ця реконструкція коштувала 26 млн. грн., а у 2020-му вже аж 80,5 млн. грн. На 30 млн. грн. бiльше, нiж то дозволено Постановою Кабінету Міністрів України 147!


Майже всi тендери на роботи виграла ТОВ «Весттеплотех», з Полтави. Ця майже «пустишка» отримала вiд в/ч Т0500 понад 37 млн. грн., з яких майже 23 млн. перерахувала за цигарки БОНД на фiрму «Тедic Україна» та на ТОВ «Баккомторг». Потiм в акти виконаних робіт внесли відомості ніби матерiали, що використані для Реконструкції, є у два-три рази дорожчі, нiж вони коштують насправді.

Ця фальсифікація в Актах була зроблена для того, щоб легалізувати, відмити мільйонні розкрадання, тобто виправдати суму, від якої, так би мовити, «прикурили».

Далі буде, бо розслідування триває.

Ігор Рудич, журналіст

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.