Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Послання Зеленського за QR-кодом: стало відомо, скільки депутатів завантажили документ - F-COINS - новости бизнеса и криптовалют

Послання Зеленського за QR-кодом: стало відомо, скільки депутатів завантажили документ

последние новости в Украине останні новини в Україні

Назвати кількість депутатів, які завантажили послання Володимира Зеленського 20 жовтня, не змогли ні в Офісі президента, ні в Апараті Верховної Ради. Послання можна було завантажити за QR-кодом.

Об этом сообщает Зе Люди

20 жовтня президент України Зеленський виступив у Верховній Раді із щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. Тоді президент заявив, що настав час міняти традиції. Якщо раніше депутатам роздавали величезний талмуд, який вони не збиралися читати, а президент не збирався виконувати, то нині за QR-кодом можна завантажити послання президента.

"Українські новини" зацікавилися статистикою завантажень аналітичних матеріалів доповіді. Відповідні запити були направлені до Офіса президента і Апарату Верховної Ради. Офіс президента відмовився відповідати на питання і перенаправив його в парламент. Однак у Раді також не відповіли за запит.

"Апарат Верховної Ради України не є розпорядником інформації, яка може бути створена шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або потребує створення в інший спосіб. Закон надає право доступу до вже існуючої інформації і не вимагає створення у відповідь на запит нової інформації", — йдеться у відповіді.

ASPI news писало, що напередодні сьомої річниці Революції Гідності, 20 листопада, у Києві відбулася пресконференція, на якій обговорювались зміни, що відбулися в Україні після знакових протестів. Депутатка провладної фракції "Слуга народу" Вікторія Подгорна розповіла, чому стався провал важливих реформ в Україні.

последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні

Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/poslannya-zelenskogo-za-qr-kodom-stalo-vidomo-skilki-deputativ-zavantazhili-dokument”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.