Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
У "Слузі народу" відмовилися повідомити, скільки витратили на "П’ять запитань від президента" - F-COINS - новости бизнеса и криптовалют

У "Слузі народу" відмовилися повідомити, скільки витратили на "П’ять запитань від президента"

Опитування проводили в день місцевих виборів, 25 жовтня

У партії "Слуга народу" на запит "Української правди" відмовилися назвати суму, яку витратили на проведене 25 жовтня опитування "П’ять запитань від президента". Про це видання повідомило 19 листопада.

Об этом сообщает Компромат 2

У відповіді зазначено, що замовником опитування була "Слуга народу".

У політсилі послалися на закон "Про доступ до публічної інформації", де вказано, що юридична особа, яка не є суб’єктом владних повноважень, має надавати інформацію тільки якщо йдеться про бюджетні кошти, а опитування фінансували коштом внесків на підтримку партії.

Партія вкаже витрати на проведення опитування у фінансовому звіті за IV квартал 2020 року, який подають к Нацагентство з питань запобігання корупції, ідеться в повідомленні.

У день місцевих виборів 25 жовтня українцям запропонували відповісти на "п’ять важливих питань" від Зеленського:

  • Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
  • Чи підтримуєте ви створення на Донбасі вільної економічної зони?
  • Чи потрібно скоротити Верховну Раду України до 300 народних депутатів?
  • Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу для зменшення болю у тяжкохворих?
  • Чи потрібно Україні на міжнародному рівні порушити питання про застосування гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?

Фінансувала дослідження партія "Слуга народу", організацією і проведенням опитування займалася компанія "Зе медіа". Попередньо голова партії, нардеп Олександр Корнієнко говорив, що бюджет опитування становив приблизно 30 млн₴

Офіс президента підкреслював, що результати опитування не матимуть юридичних наслідків.

25 жовтня стало відомо, що в дослідженні брали участь, зокрема, неповнолітні волонтери (омбудсменка Людмила Денісова говорила, що це правомірно, якщо батьки дітей дали згоду). Активіст Сергій Стерненко заявив, що йому вдалося проголосувати в опитуванні п’ять разів.

26 жовтня партія презентувала результати опитування після аналізу 74% анкет. Найбільшу підтримку респондентів здобуло запитання про скорочення чисельності народних депутатів до 300: за – 89,6%, проти – 7,12%.

5 листопада в коментарі виданню "ГОРДОН" заступниця голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Євгенія Кравчук заявляла, що остаточні результати опитування мали оприлюднити минулого тижня, із 9-го до 15 листопада, проте поки даних не опублікували.

У громадянській мережі "Опора" оцінювали вартість тільки польового етапу опитування "П’ять запитань від президента" у приблизно 75 млн₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/v-slugu-narodu-vidmovilisja-povidomiti-skilki-vitratili-na-p-jat-zapitan-vid-prezidenta-1528120.html”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.