Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
"Режим максимальної економії". Глава "Роскосмосу" розповів про зниження зарплат і звільнення в держкорпорації - F-COINS - новости бизнеса и криптовалют

"Режим максимальної економії". Глава "Роскосмосу" розповів про зниження зарплат і звільнення в держкорпорації

Рогозін: Гроші концентруються виключно на створення нового науково-технічного доробку

Глава "Роскосмосу" Дмитро Рогозін повідомив, що зарплати менеджменту держкорпорації знижено на 15–20% Про це 16 листопада він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Об этом сообщает PRO Компромат

"Зараз у нас режим максимальної економії, урізано на 15–20% роздуті в минулі роки зарплати менеджменту, на 100 осіб скорочено апарат держкорпорації та до 15 осіб зі 100 скорочують апарат Об’єднаної ракетно-космічної корпорації. Гроші концентруються виключно на створення нового науково-технічного доробку", – заявив Рогозін.

Він не уточнив, коли було проведено скорочення.


https://www.facebook.com/dmitry.rogozin.739/posts/137883534756785

2 листопада президент Росії Володимир Путін висловив невдоволення роботою держкорпорації "Роскосмос".

"Роскосмосу" було доручено підготувати низку нових програм, зокрема спрямованих на розроблення ракетного комплексу надважкого класу, на створення космічного угруповання в межах проєкту "Сфера", а також на подальший розвиток системи [Глобальної навігаційної супутникової системи] ГЛОНАСС. Однак, як я бачу з поданої інформації, указаних програм до сьогодні не затверджено", – сказав він і висунув вимогу пояснити причини затримки.

Глава "Роскосмосу" Дмитро Рогозін повідомляв у січні 2019 року, що надважку ракету "Єнісей" мають розробити до 2028 року, але, як пише РБК, у листопаді того самого року проєкт передали на доопрацювання.

Рогозін, коментуючи слова Путіна, заявив у Twitter, що проєкти програм створення ракетно-космічного комплексу надважкого класу і багатосупутникового орбітального угруповання "Сфера" було занесено в уряд РФ "у встановлені строки".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/rezhim-maksimalnoji-ekonomiji-glava-roskosmosu-rozpoviv-pro-znizhennja-zarplat-i-zvilnennja-v-derzhkorporatsiji-1527831.html”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.