Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Телеефір з президентом: про що говорив Зеленський - F-COINS - новости бизнеса и криптовалют

Телеефір з президентом: про що говорив Зеленський

последние новости в Украине останні новини в Україні


Президент Володимир Зеленський напередодні в телевізійному ефірі говорив про діру в державному бюджеті, можливий розпуск Верховної Ради, конституційну кризу і відставку КСУ.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Президент України Володимир Зеленський в понеділок, 2 листопада, в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV торкнувся багатьох резонансних тем, які хвилюють суспільство. Зокрема, гарант розповів, які загрози нависли над Україною через скандальні рішення Конституційного Суду, і закликав народних депутатів проголосувати за закон про звільнення суддів. В іншому випадку гарант не виключив розпуску парламенту.

Зеленський наголосив, що не відкликатиме свій законопроєкт про звільнення всього складу КСУ. Президент зазначив, що голові суду Олександру Тупицькому слід покинути свій пост, якщо у нього є гідність. Зеленський назвав відставку Тупицького найліберальнішим рішенням. Також Зеленський допустив повернення деяких суддів Конституційного Суду на свої посади після оновлення складу. Глава держави наголосив, що не має запасного сценарію на випадок, якщо судді КСУ відмовляться йти у відставку.

Президент також заявив, що судді КСУ мають на меті скасувати і демонтувати всю інфраструктуру антикорупційних органів, що загрожує країні ще більшими економічними проблемами. За словами президента, він отримав багато сигналів від наших західних партнерів, від МВФ. Ніякого співробітництва не може бути, ніякої місії можна не чекати. "А я не хочу приховувати від суспільства, про що мова. Якщо не буде місії, то у нас буде, і у нас є дірка в бюджеті, про яку ми всі можемо відверто говорити. Через кризу, кризу світову, кризу в українській економіці, кризу, пов’язану з ковідом. Тому нам потрібна допомога наших партнерів", — сказав президент.

Щодо розпуску Верховної Ради, то Зеленський натякнув, що готовий розпустити парламент. Це станеться, якщо депутати не зможуть вирішити "політичний колапс" з Конституційним Судом. Також Зеленський заявив, що не боїться політичної кризи. Зеленський висловив думку, що за скандальними рішеннями Конституційного Суду стоять представники "Опозиційної платформи – За життя" і фракція "За майбутнє".

ASPI news писало, що 3 листопада під Конституційним судом України проходить чергова акція протесту. Активісти вийшли на захист закону про українську мову. Нагадаємо, під Конституційним судом України в п’ятницю, 30 жовтня, відбулась протестна акція проти рішення суддів про зняття відповідальності з чиновників за недостовірне декларування своїх доходів.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/teleefir-z-prezidentom-pro-scho-govoriv-zelenskiy”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.