Кабмін України дозволив виділити гроші з фонду боротьби з COVID-19 на зйомки серіалів

Фонд боротьби з коронавірусною інфекцією створили у квітні цього року

Кабінет Міністрів України 28 жовтня ухвалив постанову, якою виділив із COVID-фонду 100 млн грн Міністерству культури та інформаційної політики. У Мінкульті їх витратять на створення серіалів, повідомляє пресслужба міністерства.

Об этом сообщает Москов постскриптум

"Документ, зокрема, дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування. Це дасть можливість ефективніше використати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі в умовах коронакризи", – зазначають у Мінкульті.

Кошти, згідно з постановою Кабміну, мають використати до кінця цього року.

У квітні 2020 року Верховна Рада внесла зміни до держбюджету, якими схвалила створення фонду боротьби з коронавірусною інфекцією. Спочатку уряд пропонував закласти у фонд 97,1 млрд грн, але народні депутати не підтримали цієї ідеї, зрештою ухвалили рішення зменшити розмір фонду до 64,7 млрд₴ Пізніше розмір фонду зріс до 66 млрд₴

Згідно з рішенням уряду, гроші з фонду скерують на допомогу громадянам, зокрема похилого віку, у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України коронавірусу; на одноразову допомогу членам сімей працівників закладів охорони здоров’я, які загинули від COVID-19; інші заходи, спрямовані на боротьбу зі спалахом інфекції.

Станом на 28 жовтня з фонду боротьби з COVID-19 витрачено понад 34 млрд грн, повідомило Міністерство фінансів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/kabmin-ukrajini-dozvoliv-vidiliti-groshi-z-fondu-borotbi-z-covid-19-na-zjomki-serialiv-1525121.html”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.