Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Ердоган закликав турків відмовитися від французьких товарів - F-COINS - новости бизнеса и криптовалют

Ердоган закликав турків відмовитися від французьких товарів

Ердоган: Ворожнеча до ісламу незалежно від обійманої посади є психічним відхиленням

Президент Туреччини Реджеп Ердоган закликав населення країни відмовитися від французької продукції. Про це повідомляє державне агентство "Анадолу".

Об этом сообщает Русский репортер

Така заява пролунала на тлі загострення відносин між Туреччиною та Францією після вбивства французького професора історії радикальним ісламістом.

Ердоган висловив думку, що ворожнеча до мусульман поширюється на Заході, "немов чума".

"Структури безпеки країн Європи відкрито ігнорують злочини щодо мусульман. Ті, хто покриває нападки на мусульман, є продовжувачами ідей нацизму й фашизму. Бути мусульманином на Заході, сповідувати свою релігію стає майже неможливим", – підкреслив турецький президент.

Він вважає, що така ситуація "загрожує цінностям Заходу".

"Ненависть до мусульман та ісламу в низці країн Європи зведено в ранг державної політики, підтримуваної на рівні глави держави. Я знову заявляю, що ворожнеча до ісламу незалежно від обійманої посади є психічним відхиленням", – додав Ердоган.

Після того, як у Франції за демонстрацію карикатури на пророка Мухаммеда на уроці, присвяченому свободі слова, убили й обезголовили професора історії коледжу Конфлан-Сент-Онорін Самюеля Паті, президент Еммануель Макрон назвав подію "характерним ісламістським терористичним актом". До вбивства, за даними слідства, причетні ісламісти. У зверненні, присвяченому темі боротьби з сепаратизмом, Макрон говорив про "ісламський сепаратизм", заявляючи, що політичному ісламізму необхідно давати відсіч у школах.

На ці слова Ердоган відреагував наступним чином: "Що ми можемо сказати про главу держави, який поводиться подібним чином стосовно мільйонів представників іншої віри в його країні? Перш за все [Макрона потрібні] психічні перевірки".

У Єлисейському палаці слова Ердогана засудили та ухвалили рішення відкликати в Париж французького посла в Туреччині.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/erdogan-zaklikav-turkiv-vidmovitisja-vid-frantsuzkih-tovariv-1524638.html”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.