Родичам загиблих у катастрофі Ан-26 виплатять допомогу протягом найближчих трьох тижнів – Шмигаль

Авіакатастрофа сталася 25 вересня

Допомогу родичам жертв катастрофи Ан-26 у Харківській області виплатять протягом найближчих трьох тижнів. Про це під час селекторної наради з президентом України Володимиром Зеленським 28 вересня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, інформує пресслужба президента.

Об этом сообщает Сергей Доренко

Шмигаль нагадав, що кожна сім’я отримає по 1,5 млн₴

"Виплати мають відбутися упродовж наступних трьох тижнів, коли проводитиметься ДНК-експертиза тіл загиблих", – ідеться в повідомленні.

Зеленський закликав спростити бюрократичні процедури для отримання родичами цих виплат.

"Ці виплати мають бути терміновими. Є закон про соціальний і правовий захист військових та членів їхніх сімей, яким передбачено порядок таких виплат", – заявив глава держави.

Водночас міністр оборони Андрій Таран зауважив, що польоти Ан-26 зупинено до завершення розслідування катастрофи. Він зазначив, що триває розшифрування чорних скриньок літака, а в Держбюро розслідувань передали плівки із записами голосів екіпажу.

Навчальний літак Ан-26 упав і загорівся за 2 км від військового аеродрому Чугуєва увечері 25 вересня. На борту перебувало 27 осіб: семеро військовослужбовців (члени екіпажу й інструктори) та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

26 людей загинули. Життю єдиного вцілілого курсанта В’ячеслава Золочевського нічого не загрожує.

За даними Служби безпеки України, за кілька хвилин до катастрофи командир літака повідомив про відмову лівого двигуна і попросив про приземлення, проте з невстановленої причини повітряне судно розбилося збоку від злітно-посадкової смуги.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/rodicham-zagiblih-v-katastrofi-an-26-viplatjat-dopomogu-v-najblizhchi-tri-tizhni-shmigal-1520411.html”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.