Сьогодні - 25 років з моменту відкриття пам’ятника Героям Буковинського Куреня


Сьогодні — 25 років з моменту відкриття пам’ятника Героям Буковинського Куреня у Чернівцях.

Об этом сообщает Расстрига

"Людська пам’ять коротка, вона живе в переказах кількох поколінь, а потім, як свічка, згасає. Саме тому люди навчилися будувати пам’ятники з бронзи. Із моменту відкриття пам’ятника Героям Буковинського Куреня у Чернівцях пройшо відносно небагато – 25 років. Та він має матеріальну властивість пережити більше, ніж два/три покоління, і всім нагадувати: те, що ми маємо сьогодні – нашу Українську державу – було здобуто у боротьбі, у війнах і протистояннях, але, разом із тим, і у радості тих, хто дожили до моменту незалежності", — йдеться у дописі, який розмістив на своїй сторінці у Facebook голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/sogodni-25-rokiv-z-momentu-vidkrittya-pam-yatnika-geroyam-bukovinskogo-kurenya-395801”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.