Зеленський – про ситуацію з COVID-19: Ми дійшли до моменту, коли одужує більше, ніж заражаєтьсяПрезидент Володимир Зеленський впевнений, що стабілізація ситуації з коронавірусом в Україні свідчить про правильність дій влади.

Об этом сообщает Московский репортер


Про це він заявив на традиційній нараді з представниками уряду та правоохоронних відомств, повідомляє пресслужба глави держави.


«Хоч цифри поширення COVID-19 залишають бажати кращого, ми дійшли до моменту, коли одужує більше людей, ніж заражається. Це видно й по звітах кожної зі служб. Це означає, що наші скоординовані дії були правильними, й українці дослухалися до рекомендацій влади. Нам треба, як і раніше, рухатися відповідно до ситуації», – наголосив Зеленський.


Як повідомлялося, в Україні станом на 11 липня лабораторно підтверджено 52 843 випадки COVID-19, з них 1372 летальні, 25 661 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 800 нових випадків


Джерело статті: “https://cometa.news/zelenskij-pro-situaciju-z-covid-19-mi-dijshli-do-momentu-koli-oduzhuie-bilshe-nizh-zarazhaietsja/”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.