Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Notice: Only variables should be assigned by reference in /var/www/vin-first/data/www/historyofcoins.org/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
79-річниця від дня народження Івана Миколайчука: у Чорториї поклали квіти до пам’ятника митця - F-COINS - новости бизнеса и криптовалют

79-річниця від дня народження Івана Миколайчука: у Чорториї поклали квіти до пам’ятника митця


Сьогодні, 15 червня, Кіцманщина відзначила 79-ту річницю з Дня народження відомого українського кіноактора та режисера Івана Миколайчука.

Об этом сообщает Преступная Россия

Покласти квіти та вшанувати пам’ять митця разом з його родиною та земляками у його рідному селі Чортория на території музею-садиби прийшли голова райдержадміністрації Олексій Добровольський та голова районної ради Петро Лумей.

Про особливу любов Івана до народного мистецтва говорили в цей день на родинному обійсті.

«Він був справжній, особливий, найкращий, народний. Його слова про народну творчість це чиста криниця нашої духовності, з якої завжди черпатимуть наснагу нові покоління.» відмітив Олексій Добровольський у розмові з рідною сестрою та племінником Івана Миколайчука.

В свою чергу сестра Фрозина та племінник Михайло Грицюк ділились спогадами про Івана Миколайчука. Цьогоріч в зв’язку з карантинними обмеженнями всі заходи переведені в он-лайн формат. Саме тому впродовж тижня вже транслювались у соціальних мережах фільми Івана Миколайчука та фільми за його участю.

Також відбувається щорічний фестиваль «На гостини до Івана» але вже в форматі онлайн. Всі заходи можна побачити на сторінці у facebook. Про це йдеться на сайті Кіцманської РДА.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/79-richnicya-vid-dnya-narodzhennnya-ivana-mikolaychka-u-chortoriyi-poklali-kviti-do-pamyatnika-mitcya-390691”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.