Арахамія назвав головну умову проведення виборів на окупованому Донбасі (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Давид Арахамія, голова парламентської фракції «Слуга народу», прокоментував можливість проведення місцевих виборів на непідконтрольній частині Донбасу. Голосування відбудеться у разі відновлення «оригінальних українських кордонів».

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Україна повинна отримати контроль над кордоном. Про це він повідомив 4 червня в ефірі «Україна 24».

Депутат вважає, що не варто на цю тему й розмовляти, якщо не буде встановлено українську владу на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Наразі ситуація не дозволяє організувати чесне голосування.

Парламентар зазначив, що ситуація може змінитися. Ще майже півроку є для реалізації цих планів. У разі повного виконання умов безпеки і виведення іноземних військ з ОРДЛО Арахамія допустив теоретичну можливість проведення на цих територіях виборів.

Раніше ASPI news опублікувало заяву керівника міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби щодо компромісів з РФ заради звільнення Криму та Донбасу. Також секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що спільне патрулювання кордону на Донбасі відбуватиметься задля проведення місцевих виборів.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/arakhamiya-nazvav-golovnu-umovu-provedennya-viboriv-na-okupovanomu-donbasi-video”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.