Нікотин "конкурує" з коронавірусом і блокує його: в Ізраїлі прийшли до несподіваних висновків

Команда вчених з Ізраїлю в ході дослідження з’ясували, що нікотин "конкурує" з коронавірусом за зв’язування з клітинами в організмі і блокує його проникнення.

Об этом сообщает Москов постскриптум

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

За ще однією з версій нікотин, блокуючи протизапальні цитокіни, "попереджає" виникнення цитокінового шторму, гіпертрофованого прояву імунітету, який може вбити тих, хто заразився, пише Daily Mail.

Нікотин "конкурує" з коронавірусом і блокує його

Нікотин "конкурує" з коронавірусом і блокує його

Такі припущення дослідники отримали, коли виявилося, що серед ізраїльтян з коронавірусом курцями були 9,8%. Серед тих, чий тест на COVID-19 виявився негативним – 18,5%. При цьому загальна частка курців в популяції становить 19%.

Третя теорія вчених з цього приводу – нікотин зменшує кількість рецепторів АСЕ-2, з якими зв’язується коронавірус для зараження клітин.

Також існує четверте припущення: коронавірус проникає в організм через розташовані біля носа і рота нікотинові ацетилхолінові рецептори, а нікотин йому в цьому заважає.

Раніше OBOZREVATEL писав, що журналіст видання The Independent Джек Соммерс взяв участь у випробуванні вакцини від коронавірусу і розповів про побічні ефекти.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/nikotin-konkurue-z-koronavirusom-i-blokue-jogo-v-izraili-prijshli-do-nespodivanih-visnovkiv.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.