На Одещині вагітна зробила собі укол та померла: подробиці моторошної історії

последние новости в Украине останні новини в Україні

В Одеській області 35-річна жінка померла через спробу аборту. Позбутися небажаної вагітності жінка намагалася самостійно.

Об этом сообщает Преступная Россия

35-річна мешканка Одеської області намагалася позбутися вагітності уколом ветеринарного препарату, жінка вже була на п’ятому місяці вагітності, повідомляє ТСН. Повідомляється, що жінка сама собі зробила ін’єкцію, а потім потрапила до лікарні з кровотечею. Жінка пояснила слідчім, що зробила собі ін’єкцію,яка спровокувала викидень. Вагітність вони приховувала від своїх трьох дітей та матері, розповів керівник Татарбунарського відділення поліції Олександр Бодюл.

Мешканці села, у якому жила загибла, розповіли, що жінка сама виховувала трьох дітей, адже колишній чоловік родину не підтримував. Також мешканці припустили, що жінка заробляла сурогатним материнством і наважилася на аборт, коли від дитини відмовилися потенційні батьки. Однак у поліції версію з сурогатним материнством не розглядають.

Раніше повідомлялося, що у Вінниці патрульні спільно з небайдужими громадянами завадили вагітній жінці стрибнути з мосту та здійснити суїцид. ASPI news повідомляло, що на Київщині поліцейський намагався покінчити життя самогубством.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/na-odeschini-vagitna-zrobila-sobi-ukol-ta-pomerla-podrobici-motoroshnoi-istorii”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.