Кличко витратив майже 400 мільйонів гривень на прибирання неіснуючого снігу у столиці

unnamed (44)

Згідно документу відомо, що «Київавтодор» виділяв цього року 479,49 мільйонів гривень на утримання доріг в осінньо-зимовий період, куди входять роботи прибирання і вивезення снігу. З них в період з листопада 2019 по квітень 20-го комунальна корпорація встигла освоїти на ці роботи 395,42 мільйони.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров


При тому, що цієї зими майже не було опадів і мінусової температури, і хоча сніг у столиці і випадав, жодного разу не формував покрову, який потрібно було б прибирати. За всю зиму у Києві випало лише 46 мм опадів, здебільшого у вигляді дощу. Тож куди були витрачені майже 400 мільйонів гривень – не зрозуміло.


Ця сума на 60 мільйонів більша за суму, яку «Київавтодор» витратив на прибирання снігу минулого року. Тоді утримання доріг взимку обійшлось столиці у 328,26 мільйонів гривень. При тому, що минулої зими опадів у Києві було у три рази більше – 156 мм, а температура в середньому холодніша на 4 градуси.Джерело статті: “http://zerkalo.mk.ua/novini/klichko-vitrativ-majzhe-400-miljoniv-griven-na-pribirannya-neisnuyuchogo-snigu-u-stolici.html”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.