“Слуга народу” хоче узаконити гречкосійство перед виборами – Рух ЧЕСНО

Ініціаторами законопроєкту стали 8 депутатів від “Слуги народу”, серед яких і перший заступник голови провладної фракції Олександр Корнієнко.

Об этом сообщает Компромат РУ

Зараз партії отримують фінансування або з держбюджету, або від приватних спонсорів, а державні кошти можуть використовувати тільки на свою статутну діяльність, що не передбачає благодійності чи боротьби з пандемією.

Партія “Слуга народу” є лідером за обсягами державного фінансування в Україні.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України висловило застереження, що цей проєкт закону “ставить під сумнів доцільність і сенс усього правового інституту державного фінансування політичних партій”.

“Це фактичне розмиття ролей благодійних фондів і політичних партій. Це два різні типи організацій з різними завданнями та цілями, – пояснює координаторка Руху ЧЕСНО Віта Думанська. – Благодійні фонди з’являються саме в тих місцях і в ті моменти, коли держава не справляється зі своїми обов’язками. Маючи доступ до влади, монокоаліцію та Кабмін, партія “Слуга народу” повинна відповідати за медичну галузь та її належне фінансування. Натомість за півроку до місцевих виборів її депутати вирішують офіційно дозволити непрямий підкуп виборців”.

Згідно з проєктом закону, “дозвіл на благодійність” для партій має діяти до кінця 2020 року. Місцеві вибори в Україні заплановано на осінь цього року.Джерело статті: “https://www.chesno.org/post/3990/”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.