Падають мертвими: в Індії витік газу на хімзаводі вбив безліч людей, відео

В Індії, в місті Вісакхапатнам в штаті Андхра-Прадеш стався витік токсичного газу з хімічного заводу, місцева влада підтвердила інформацію про загиблих внаслідок події.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Про це пишуть індійські ЗМІ з посиланням на заяви чиновників і свідоцтва з місця подій.


Так, відомо про смерть мінімум 5 осіб. Причиною називають витік безбарвного газу стиролу вночі.


"Отримано повідомлення про 5 смертельні випадки. Перевіряємо цю інформацію ... За попередніми даними, це (витік) стиролу з підприємства LG Polymers ..., що стався близько 2.30 ранку. Через витік згаданого газу його вдихали сотні людей, і вони або втратили свідомість, або мали проблеми з диханням", - розповіла Сріджана Гуммала, представник місцевої влади.


Чиновники закликали населення при переміщеннях по вулиці використовувати змочені водою маски.


У той же час в ЗМІ стверджують, що постраждали тисячі людей, як мінімум 200 доставлені в лікарні, а загиблих зареєстровано вже 9 осіб.


"Витік газу на хімічному заводі. Люди, що живуть поруч, просто падають мертвими. Тисячі постраждалих, поки 9 смертей", — уточнили журналісти.


У місті Вісакхапатнам і його околицях проживає близько п’яти мільйонів осіб.


За словами співробітника поліції, витік стався з двох величезних баків, які залишилися на заводі без нагляду через карантин, введений в кінці березня.


Слід зазначити, що стирол — безбарвна отруйна рідина, яка застосовується для виробництва полімерів. При вдиханні парів стиролу у людей виникають головні болі, також розвиваються захворювання печінки і нервової системи. В організм проникає через дихальні шляхи.Як повідомляв "Апостроф", раніше в мережі з’явилося відео, як в Індії прямо на вулиці обприскували розчином з хлоркою місцевих жителів, які повернулися додому з заробітків після введення карантину через коронавірус.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/asia/2020-05-07/padayut-zamertvo-v-indii-utechka-gaza-na-himzavode-ubila-mnozhestvo-lyudej-video/196370”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.