На Буковині пара не повідомила про коронавірус: медики розлючені

У Чернівецькій області два пацієнти з коронавірусом викликали швидку та не повідомили медикам про те, що нещодавно повернулися з-за кордону.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

У зв’язку з цим лікарі змушені два тижні перебувати на самоізоляції та не зможуть працювати. Про це у своєму зверненні повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Два пацієнти, які на час виклику екстреної медичної допомоги до себе додому з проханням надати їм таку допомогу й госпіталізувати, не повідомили лікарям, що повернулися з-за кордону. І лише в процесі госпіталізації, в лікарні, коли взяли у них зразки на аналіз, зізналися, що повернулися з-за кордону", – розповів Осачук.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні

РИА Новости

Глава області підкреслив, що такий факт вкрай неприйнятний, і закликав жителів відповідально до цього ставитися, щоб не наражати на небезпеку оточення. Він нагадав, що це не тільки прояв соціально безвідповідальної поведінки, а й адміністративне правопорушення.

Як писав OBOZREVATEL раніше, в Міністерстві охорони здоров’я України попросили допомогти сусідам дотримуватися самоізоляції та скаржитися правоохоронцям на порушників режиму.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/na-bukovini-para-ne-povidomila-pro-koronavirus-mediki-v-lyuti.htm”

  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.